HABER & KAMPANYALAR

Neler Yapıyoruz?

Kesintisiz Güç Yarıda Kalmayan İş!

20 yılı aşkın iş tecrübesi ile 2018 yılında Antalya bölgesinde faaliyetlerine başlayan firmamız jeneratör satış ve satış sonrası hizmetler alanında bölgenin önde gelen jeneratör firmalarından olmak için elinden gelen çabayı sarf etmektedir.

Müşterilerimizin jeneratör ile ilgili gerek yeni alım gerekse mevcut jeneratörlerinin sorunsuz olarak bekasını sürdürebilmek ve bunları yaparken de müşterilerimizin yüzündeki tebessümü sürekli koruyabilmek için tüm imkanlarımızı seferber etmek en başlıca amacımızdır.

RG JENERATÖR HİZMETLERİ

Ücretsiz Yer ve Güç Keşfi

Firmamız Antalya bölgesinde bulunan müşterilerinin gereksinimlerine en uygun jeneratörü tespit edebilmek için ihtiyaç duydukları jeneratörün gücünü ve bu jeneratör için en optimize montaj yerinin tespiti için keşif işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

Antalya bölgesinde jeneratör güç ve yer keşfi işlemi firmamızca ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Antalya dışında oluşan jeneratör güç ve yer keşifleri için bölgede yapılacak bir satış veya servisle koordineli olmak kaydı ile ücretsiz keşif hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Jeneratör Kumanda Panoları

Firmamız jeneratörler otomatik kumanda panolarının imalatı veya revizyonu konusunda tecrübeli olup , jeneratör kumanda panosu imalatı veya mevcut jeneratör kumanda panolarınızda oluşan sorunların giderilmesi veya arıza onarımlarında siz Antalya'lı müşterilerine hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.

Jeneratör Montaj Hizmeti

Firmamız satışını gerçekleştirdiği tüm jeneratörlere talep edilirse montaj işlemi için keşif gerçekleştirip , gerçekleştirilen keşif sonucu ücreti mukabili jeneratör montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Jeneratörlerin montaj işlemlerini müşterilerin gerçekleştirdiği kurulumlar için jeneratör devreye alma işlemi bedelsiz olarak sağlanmaktadır.

Otomatik Transfer Panoları

Firmamız jeneratörlerin otomatik devreye girme jeneratörlerin otomatik devreye çıkma aşamalarında şebeke - jeneratör yük transferlerini gerçekleştirmekte olan jeneratör otomatik transfer panoları alanında tecrübeli olup , jeneratörlerinizin otomatik transfer pano arızaları veya manuel jeneratörlerinizin otomatik jeneratörlere dönüştürülmesi ile birlikte ihtiyaç duyulacak jeneratör otomatik transfer panoları imalatı veya revizyonlarında sizlere hizmet sağlamaktan kıvanç duyacaktır.

Bakım/Onarım

Firmamız Antalya bölgesi ve çevre illerde satışını yaptığı veya diğer tüm marka jeneratörlerin genel bakımlarını , yıllık periyodik bakımlarını ve arıza onarımlarını uygun fiyat ve azami müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde gerçekleştirmektedir.