RG JENERATÖR

Hakkımızda

remzi özbay

20 yılı aşkın iş tecrübesi ile 2018 yılında Antalya bölgesinde faaliyetlerine başlayan firmamız jeneratör satış ve satış sonrası hizmetler alanında bölgenin önde gelen jeneratör firmalarından olmak için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Müşterilerimizin jeneratör ile ilgili gerek yeni alım gerekse mevcut jeneratörlerinin sorunsuz olarak bekasını sürdürebilmek ve bunları yaparken de müşterilerimizin yüzündeki tebessümü sürekli koruyabilmek için tüm imkanlarımızı seferber etmek en başlıca amacımızdır

MİSYONUMUZ

Güvenirlik , dürüstlük ve sadakatimizle tüm Antalya Jeneratör alanındaki iş ortaklarımızın içinde bizim bulunduğumuz bir işi akıllarından çıkarıp bizim olduğumuz yerde çözümsüzlük olmadığı algısını kazandırmak ve böylelikle iş birlikteliklerimizi uzun yıllar sürdürmektir.

HİKAYEMİZ

1997 yılından 2018 yılına kadar edinmiş olduğumuz iş ve ticari tecrübelerimizle 2018 yılında bir firma kurma ve tecrübelerimizi bu firmamız üzerinden müşterilerimizle paylaşma kararı aldık . Kararımızı 10.07.2018 tarihinde firmamızın resmen ilk kuruluşunu gerçekleştirerek hayata geçirdik.

VİZYONUMUZ

Günümüz şartlarında %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile tüm müşterilerimize gerek yeni jeneratör alımlarında gerekse almış oldukları jeneratörlerinin satış sonrası sürecinde tecrübelerimiz ve becerilerimiz dahilinde en iyi hizmeti sağlamaktır.

jeneratör tamir
Hala RG Jeneratörle Tanışmadınız mı ?

RG İle İşin Yarıda Kalmaz!

Uzman kadro, uygun fiyat ve kaliteli bir jeneratöre sahip olmak istiyorsanız; .

BİZİ HEMEN ARAYIN!
SAYISIZ

Mutlu Müşteri

CAZİP

FİYATLAR

KOLAY

SATIN ALMA

HERZAMAN

DESTEK